Blog Detay

Smokine en çok yakışacak güneş gözlükleri

Smokine en çok yakışacak güneş gözlükleri

Smokini giyme sebebiniz düğün, davet ya da farklı bir özel gün için olabilir. Takımı seçmek çok zor olmasa da, aksesuarlara karar vermek en önemli andır. Çünkü smokinin şıklığını onlar ortaya çıkarır.

Smokini seçtiniz, içine gömleği de tamam, papyonda zaten seçenek çok fazla değil. Asıl sıra geldi ayakkabı, kol düğmesi gibi aksesuar detaylara… Diyelim ki onun için de sağdan soldan destek aldınız ya da kendi çizginizden asla dışarı çıkmadınız. Oysa önemli bir detayı unuttunuz. Güneş gözlüğü…

NASIL SEÇECEKSİNİZ?

Günlük yaşamımızda aslında bir stiliniz var. Güneş gözlüğü seçiminizi de aslında ya stilinize göre yapıyorsunuzdur ya da yüz şeklinize en iyi giden, en rahat ettiğiniz modele göre… Rehberiniz aslında güneş gözlüğünü smokin ile kombinleyeceğiniz zaman da değişmiyor. Referansınız yine aynı şeyler olabilir ama en özel parçayı bulmanız gerekiyor. Zira smokini de her gün giymiyorsunuz. Nasıl ki o güne özel bir seçim yapıyor ve her ayrıntısını özel seçiyorsanız güneş gözlüğü için de bunu uygulamalısınız.

Smokin, sıradan bir kıyafet değil. Klasik giyimin belki de en özel ve ilk sırada gelen örneği. Bunu düşünerek klasik tasarımlara sahip bir güneş gözlüğü seçmeniz gerekiyor. Kült modeller arasında aşırı spor çizgilere sahip olanlardan uzak durun. Daha koyu renk kemik çerçeveler, koyu renk camlar smokini destekleyecektir.

ORTAK YAŞAM ORTAK KULLANIM

Seçim yaparken unisex tasarımlar da bakabileceğiniz modeller arasında. Hem siz hem de partneriniz sadece bu özel günde değil sonra da ortak kullanabileceğiniz bir güneş gözlüğünde karar kılabilirsiniz. Ayrıca tek güneş gözlüğü alarak küçük de olsa tasarruf yapmış olursunuz. Bunun için de unisex modellere odaklanın.
Burada size ilham verebilecek modelleri paylaştık. Siz seçeceğiniz smokine göre içlerinden birinde karar kılabilir ya da Atasun Optik’e uğrayarak yüzlerce seçenekten birini satın alabilirsiniz.

Share